Steel-Building logo icon Firma

Budujemy dla przemysłu

Firma.

Steel-Building Sp. z o.o. jest polską specjalistyczną firmą budowlaną oferującą kompleksową obsługę inwestorów w zakresie tworzenia projektów inwestycyjnych i realizacji inwestycji budowlanych. Spółka Steel-Building, utworzona w 1992 r. w Poznaniu, jako Generalny Wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego oferuje między innymi wykonawstwo hal produkcyjnych, logistycznych, magazynowych z zapleczem socjalnym i infrastrukturą zewnętrzną. W ramach swojej działalności spółka wykonuje również projekty obiektów przemysłowych.

Steel-Building logo

Spółka zapewnia optymalne wykorzystanie konstrukcji obiektów i umiarkowane ceny dzięki własnej pracowni projektowej, zapleczu kadrowo-technicznemu oraz wytwórni konstrukcji stalowych Techma-Konstrukcje S.A., co pozwala na kompleksową i ekonomiczną realizację hal przemysłowych.

Techma Konstrukcje logo

Wiecej szczegółów odnośnie konstrukcji stalowych znajduję się na stronie www.techmakonstrukcje.pl

Nasze wartości.

Profesjonalizm

Jakość

Współpraca

Stabilność

Zarządzanie Jakością.

Steel-Building Sp. z o.o. konsekwentnie realizuje politykę jakościową ISO w ramach budowanych hal produkcyjnych, magazynowych i logistycznych. Od początku swojej działalności budowlanej firma wdraża rozwiązania jakościowe polegające na optymalizacji czasu budowy hal i podnoszeniu jakości świadczonych usług budowlanych. W efekcie firma utrzymuje najwyższe standardy budowlane zgodne z międzynarodową normą ISO.


Od 2008 roku Steel-Building legitymuje się Certyfikatem ISO 9001:2015 wydanym przez renomowaną firmę certyfikującą TÜV Rheinland Polska. Norma ta obejmuje realizację obiektów budowlanych i przemysłowych, w tym budynków użyteczności publicznej, biurowych, socjalnych, hal magazynowych i przemysłowych z wyposażeniem technologicznym. W ramach polityki jakości Steel-Building poddaje się corocznym audytom weryfikującym realizowane standardy jakości.

Wybrani kontrahenci.

IKEA Industry Poland

Volkswagen

PESA Bydgoszcz

Raben Polska

Fakro PP

LG Chem Poland

Amica Wronki

Selgros

Wrigley Poland

Dendro Poland

Rockwool

Modertrans Poznań

Zakłady Metalurgiczne Pomet

Lech Browary Wielkopolski

Rafako

Bridgestone Poland

Netbox PL

Swedwood Poland

Hochland Polska

TFP

Solaris Bus & Coach

Swedspan Polska

Pfeifer&Langen Polska

Izba Celna w Poznaniu

Browar Royal Unibrew Polska

Cementownia Lafarge Kujawy

GlaxoWellcome

Koleje Wielkopolskie

Carrefour

Delaval Operations

Stollwerck Polska!

IKEA Property Poland

McCain Poland

SFS Polska

DFM

Serpol-Cosmetics

Tesco

Browar Tychy

VAB

SK Eurochem

Saint Gobain Abrasives

Centrum Dystrybucji CDS